Створивши форму і натиснувши кнопку Зберегти,
Мал. 1 |
Ви маєте можливість надіслати цю Фому або посилання на неї, на вказані Вами адреси для заповнення. Для цього можна натиснути кнопку Надіслати цю форму електронною поштою (мал 1, виноска 1). У вікні, що з’явиться, в поле Кому вписати через кому потрібні адреси (мал. 2, виноска 2). А далі можливі варіанти.
Випадок 2. Якщо Ви знімете галочку Включити форму в повідомлення електронної пошти (мал. 2, виноска 3),Мал. 2. |
Мал. 3 |
Випадок 1. Якщо галочку (мал. 2, виноска 3) не зняти, то лист прийде з вбудованою формою (мал. 4)
Мал. 4. |
- з посиланням на таблицю, яка буде заповнена,
- списком адрес, на які відправлена форма
- та посиланням на вікно Надсилати цю форму іншим (мал. 2) (скориставшись їм Ви маєте можливість надіслати форму іншим користувачам, а потім, при потребі, перейти до редагування анкети)
Мал. 5 |
Всі способи доступу дозволяють організувати навіть з одного комп'ютера зручний доступ до анкети багатьом користувачам. Адже анкету можна не тільки відкрити потрібну кількість разів скориставшись посиланням в листі, але й швидко переходити після заповнення анкети до її початкової сторінки скориставшись посиланням Вернуться к форме (мал. 6), що з’являється у вікні по закінченні анкетування.
На мою думку організація доступу до форм опитування та їх результатів бездоганна. І бажано дуже гарно обміркувати як доцільно використати можливості форм в навчанні.
Немає коментарів:
Дописати коментар